Dražby online zde

RD Čermná

Předmětem dražby je řadový, krajní, přízemní rodinný dům. Část domu je hospodářská (stodola). obytná část má obytné přízemí a stavebně neupravený půdní prostor. Zastavěná plocha doma je cca 144 m2. Stáří domu je cca 140 let. Budova je pravděpodobně založena na základových pásech. Konstrukce budovy je kamenná. Střecha budovy je sedlová s krytinou z osinkocementových tašek v horším stavu. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Budova má komín. Dům není zateplený. Fasáda je vápenná štuková a je v dobrém technickém stavu. Okna domu jsou dřevěná dvojitá. Vchodové dveře prosklené. Vrata stodoly jsou dřevěná. Vnitřní dispozice domu je 2+1 a sestává z verandy, kuchyně, pokoje, ložnice, chodby a koupelny s WC. Podlahy jsou prkenné, v koupelně s dlažbou. Přístup je po místní nezpevněné komunikaci. Dům je v udržovaném stavu. Celková výměra pozemků dle LV je 613 m2.

Z inženýrských sítí je dům napojen na přípojku elektřiny a vodovodu. Odpady jsou svedeny do jímky. Vytápění je ústřední krbovými kamny. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.

Obvyklá cena dle posudku 630 000 Kč
Nejnižší podání 350 000 Kč
Min. příhoz 10 000 Kč
Dražební jistota 60 000 Kč
Zahájení dražby 12.11.2015 10:45 , ukončení dražby nejdříve za 15 minut, tj. v 11:00 hod.
Místo dražby www.immodrazby.cz
Vydraženou cenu uhradit do viz. Dražební vyhláška
Předmět dražby

Předmětem dražby je soubor nemovitého majetku sestávající z:
- parcela st. p.č. 31/1 – zastavěná plocha a nádvoří, jejíž součástí je obj. bydlení č.p. 31,
- parcela p.č. 299/2 – zahrada,
vše zapsáno na LV č. 272, pro katastrální území Čermná, obec Hrádek, část obce Čermná, u Katastrálního úřadu pro Plzeňský kraj, katastrální pracoviště Klatovy.

Podrobnosti

Chci více informací o dražbě: RD Čermná, ODD279

Nemovitost:
Jméno: povinná položka
Telefon: povinná položka
E-mail: povinná položka
Dotaz:

NEVYDRAŽENO
Číslo dražby: ODD279

Copyright 2012-2014 IMMO Reality Zlín, Tvorba www stránek a Pizza Zlín