Dražby online zde

RD Horní Sekýřany

Předmětem dražby je samostatně stojící přízemní rodinný dům. Stáří domu je cca 100 let. Zastavěná plocha doma je cca 115 m2. Budova má obytné přízemí a stavebně neupravený půdní prostor přístupný z chodby po původním dřevěném schodišti. Budova je částečně podsklepená. Vnitřní dispozice domu je: chodba, kuchyň s jídelnou, pokoj, chodba, WC koupelna, druhá kuchyně s jídelnou a pokoj. Budova je v horším stavebně-technickém stavu, vhodná k celkové rekonstrukci. Přístup je po místní zpevněné komunikaci s chodníkem. Celková výměra pozemků dle LV je 654 m2.

Budova je založena na kamenných základech bez izolace proti zemní vlhkosti. Konstrukce budovy je zděná z kamene a pálených cihel. Střecha budovy je sedlová s krytinou z pálených tašek. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Komín je vyzdívaný. Budova není zateplená. Vnější a vnitřní omítky jsou vápenné. Okna domu jsou dřevěná zdvojená, dřevěná dvojitá a plastová. Obklady jsou standardní keramické. Podlahy betonové. V koupeně je vana.

Z inženýrských sítí je dům napojen na přípojku elektřiny, vodovodu, kanalizace a plynovodu. Vytápění je lokální na tuhá paliva. Ohřev vody je lázeňskými kamny na tuhá paliva.

Obvyklá cena dle posudku 630 000 Kč
Nejnižší podání 350 000 Kč
Min. příhoz 10 000 Kč
Dražební jistota 70 000 Kč
Zahájení dražby 12.11.2015 11:00 , ukončení dražby nejdříve za 15 minut, tj. v 11:15 hod.
Místo dražby www.immodrazby.cz
Vydraženou cenu uhradit do viz. Dražební vyhláška
Předmět dražby

Předmětem dražby je soubor nemovitého majetku sestávající z:
- parcela p.č. 121 – zastavěná plocha a nádvoří, jejíž součástí je obj. bydlení č.p. 18,
- parcela p.č. 122 – zahrada,
vše zapsáno na LV č. 306, pro katastrální území Horní Sekýřany, obec Heřmanova Huť, část obce Horní Sekýřany, u Katastrálního úřadu pro Plzeňský kraj, katastrální pracoviště Plzeň-sever.

Podrobnosti

Chci více informací o dražbě: RD Horní Sekýřany, ODD280

Nemovitost:
Jméno: povinná položka
Telefon: povinná položka
E-mail: povinná položka
Dotaz:

VYDRAŽENO
Číslo dražby: ODD280

Copyright 2012-2014 IMMO Reality Zlín, Tvorba www stránek a Pizza Zlín