Dražby online zde

RD Zlín – Vršava

Předmětem dražby je rozestavěná nemovitost s možností využití pro bydlení, jako sídlo firmy, nebo jiné podnikatelské aktivity včetně možností přestavby až na 8 bytových jednotek. Dům s garáží stojí na pozemku st. 8659 o rozloze 705 m2 a je obklopen zahradou p.č. 3723/26 o rozloze 1300 m2. Rodinný dům je koncipován v duchu minimalismu za použití nejkvalitnějších materiálů. Je celopodsklepený, jeho zastavěná plocha bez garáží je 400 m2. Podzemní velkoprostorové garáže mají zastavěnou plochu 280 m2 a jsou určeny pro 8 aut včetně myčky. Garáže mají dostatečnou světlou výšku pro offroad. Nad celým prostorem garáží je zelená zahrada. Z garáží je vstup do suterénu, kde je pokoj pro hosty včetně šatny, koupelny a WC, místnost pro fitness, sklady pro potraviny, vinotéka, sauna s WC a sprchou, žehlírna se sušárnou prádla, dva velké sklady, technická místnost pro vytápění, technická místnost pro vzduchotechniku bazénu a zázemí bazénu.
V 1. NP je u vstupu zádveří, na něž frontálně navazuje prostorná galeriová hala 45 m2, obývací místnost cca 100 m2 prosklená přes dvě patra s krbem a výkladcem do bazénové haly, dále šatna, WC s bidetem, kuchyň, jídelna. Součástí 1. NP je i standartní bezbariérový dvoupokojový byt s koupelnou, WC a kuchyňkou. Z vstupní galeriové haly je vstup do bazénové haly s vnitřním bazénem s protiproudem. Bazén je dlouhý 11 m a široký na dvě plavecké dráhy a lze jej otevřít do zahrady. 2. NP obsahuje chodbu s prosklenou podlahou, dva velké pokoje, každý cca 40 m2, oba mají koupelnu a WC, dále pokoj s velkou šatnou a velkou koupelnou, sprchovým koutem s masážními tryskami, bidetem a WC, dále je v tomto podlaží pokoj pro knihovnu nebo pracovnu a obývací pokoj s krbem. Z tohoto patra vede do suterénu shoz na prádlo.
Ve 3. NP je velký ateliér cca 100 m2 s kuchyňkou, koupelnou a WC a malým skladem.
Nad ateliérem je horní terasa, na kterou vede unikátní nerezové schodiště a odkud je široký výhled na klidovou část Zlína a na kopce od Valašska po Hostýnské vrchy. Z každého patra domu je pohodlný východ buďto na zahradu nebo na rozlehlé terasy. Celý dům je stavěn v duchu sepjetí s okolím při zachování soukromí. Téměř všechny dveře jsou navrženy na celou výšku místnosti. Stejná filozofie je zvolena u oken, která dosahují nadstandardních rozměrů. Všechny střechy domu tvoří terasy. Průběh celé stavby byl majiteli velmi pečlivě hlídán a dokumentován. Celý dům je velmi výjimečný a byl od základů navrhován jako kombinace veřejného a soukromého prostoru. Terén kolem domu tvoří mírný svah a je připraven k vyrovnání díky vnější opěrné zdi z pohledového betonu.
Stavba je provedena jako kombinace železobetonových konstrukcí a vyzdívek z izolačních pálených bloků Wienerberger Porotherm. Fasáda domu je izolována polystyrenem a je použita technologie firmy STO.
Veškerá střešní izolace je provedena pryžovým systémem firmy Firestone, který vykazuje až 300%-ní roztažnost a vyznačuje se minimalizací spojů.
Vytápění domu je zajištěno tepelným čerpadlem čerpajícím energii ze 4 podzemních vrtů, každým o hloubce 100 m. Toto vytápění je dostatečně dimenzováno pro celý dům včetně bazénu. V celém domě je použito podlahové vytápění firmy Rehau.
Všechna okna včetně vchodových posuvných dveří jsou celohliníková od německé firmy Schuco s povrchovou úpravou kartáčovaným eloxem. Většinou jsou řešena jako posuvná. Skla s vysokými izolačními parametry byla dodána firmou AGC.
V domě je rozvedena elektroinstalace Moeller (tzv. chytrý dům).
Pro vnitřní rozvody odpadů byly použity trubky ze speciálního materiálu tlumícího zvuk a obaleny pěnou.
Celková výměra dle LV je 2.514 m2.

Obvyklá cena dle posudku 33 777 720 Kč
Nejnižší podání 16 500 000 Kč
Min. příhoz 50 000 Kč
Dražební jistota 500 000 Kč
Zahájení dražby 23.6.2016 11:00 , ukončení dražby nejdříve za 15 minut, tj. ve 11:15 hod.
Místo dražby www.immodrazby.cz
Prohlídky

24.května 2016 (úterý) ve 14.00 hod.
9.června 2016 (čtvrtek) v 11.00 hod.


Místo prohlídky se stanovuje před předmětem dražby, tj. parcelou st.p.č. 8659, k.ú. Zlín, obec Zlín.
Po dohodě na tel: 602 77 96 55 je možná prohlídka i mimo stanovené termíny.

Vydraženou cenu uhradit do viz. Dražební vyhláška
Předmět dražby

Předmětem dražby je soubor nemovitého majetku sestávající z:
- parcely st.p.č. 8659 – zastavěná plocha a nádvoří, jejíž součástí je rozestavěná budova,
- parcely st.p.č. 1980 – zastavěná plocha a nádvoří,
- parcely st.p.č. 1982/1 – zastavěná plocha a nádvoří,
- parcely p.č. 3723/26 – ostatní plocha,
- parcely p.č. 3725/1 – ostatní plocha,
vše zapsáno na LV č. 7447, pro katastrální území Zlín, obec Zlín, u Katastrálního úřadu pro Zlínský kraj, katastrální pracoviště Zlín.

Podrobnosti

Chci více informací o dražbě: RD Zlín – Vršava, DD3200

Nemovitost:
Jméno: povinná položka
Telefon: povinná položka
E-mail: povinná položka
Dotaz:

NEVYDRAŽENO
Číslo dražby: DD3200

Copyright 2012-2014 IMMO Reality Zlín, Tvorba www stránek a Pizza Zlín