Dražby online zde

RD Budětsko

Předmětem dražby je částečně podsklepený rodinný dům s jedním nadzemním podlažím a s částečným podkrovím pod sedlovou střechou a s jednou bytovou jednotkou o velikosti 3+kk půdorysného tvaru písmene L. Původní stáří rodinného domu je dle sdělení cca 120 roků. Rodinný dům po celou dobu životnosti procházel pouze běžnou údržbou. V roce 1975 byla provedena rekonstrukce koupelny a WC a k domu přistavěna garáž. Celková výměra pozemků dle LV je 431 m2.
V místě je možnost napojení na veškeré inženýrské sítě. Rodinný dům je napojen na elektrickou energii, vlastní studnu a hloubkovou kanalizaci. Na zahradě se nachází pouze okrasné dřeviny (thuje).
Stavebně technický popis:
Základy bez izolace proti zemní vlhkosti, svislé konstrukce zděné smíšené, stropy spalné, střecha sedlová, krytina taška pálená, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu, vnitřní omítky VC hladké, fasádní omítka břízolit, schody dřevěné na půdu, dveře hladké plné, okna špaletová, podlahy v obytných místnostech betonové s PVC nebo deskami, podlahy v ostatních místnostech keramická dlažba, vytápění ÚT na tuhá paliva a krbová kamna, elektroinstalace světelná i motorová, vnitřní rozvod teplé i studené vody, zdroj teplé vody el. bojler, odkanalizování provedeno do hloubkové kanalizace, kuchyně vybavena el. sporákem, vybavení soc. zařízení - vana, umyvadlo, splachovací záchod. Ostatní prvky se nevyskytují.

Obvyklá cena dle posudku 510 000 Kč
Nejnižší podání 255 000 Kč
Min. příhoz 10 000 Kč
Dražební jistota 50 000 Kč
Zahájení dražby 23.11.2016 10:15 , ukončení dražby nejdříve za 15 minut, tj. v 10:30 hod.
Místo dražby www.immodrazby.cz
Vydraženou cenu uhradit do viz. Dražební vyhláška
Předmět dražby

Předmětem dražby je soubor nemovitého majetku sestávající z:
- parcela st. p.č. 1/2 – zastavěná plocha a nádvoří, jejíž součástí je stavba č.p. 62, rod. dům, v obci Budětsko,
- parcela p.č. 108 – zahrada
- parcela p.č. 231/2 – trvalý travní porost
vše zapsáno na LV č. 48, katastrální území Budětsko, obec Budětsko, u Katastrálního úřadu pro Olomoucký kraj, katastrální pracoviště Prostějov.

Podrobnosti

Chci více informací o dražbě: RD Budětsko, ODD321

Nemovitost:
Jméno: povinná položka
Telefon: povinná položka
E-mail: povinná položka
Dotaz:

VYDRAŽENO
Číslo dražby: ODD321

Copyright 2012-2014 IMMO Reality Zlín, Tvorba www stránek a Pizza Zlín