Dražby online zde

RD Zlín

Předmětem dražby je rozestavěná nemovitost s možností využití pro bydlení, jako sídlo firmy, nebo jiné podnikatelské aktivity. Dům s garáží stojí na pozemku st. 8659 o rozloze 705 m2 a je obklopen zahradou p.č. 3723/26 o rozloze 1300 m2. Rodinný dům je koncipován v duchu minimalismu za použití nejkvalitnějších materiálů. Je celopodsklepený, jeho zastavěná plocha bez garáží je 400 m2. Podzemní velkoprostorové garáže mají zastavěnou plochu 280 m2 a jsou určeny pro 8 aut včetně myčky. Garáže mají dostatečnou světlou výšku pro offroad. Nad celým prostorem garáží je zelená zahrada. Z garáží je vstup do suterénu, kde je pokoj pro hosty včetně šatny, koupelny a WC, místnost pro fitness, sklady pro potraviny, vinotéka, sauna s WC a sprchou, žehlírna se sušárnou prádla, dva velké sklady, technická místnost pro vytápění, technická místnost pro vzduchotechniku bazénu a zázemí bazénu.
V 1. NP je u vstupu zádveří, na něž frontálně navazuje prostorná galeriová hala 45 m2, obývací místnost cca 100 m2 prosklená přes dvě patra s krbem a výkladcem do bazénové haly, dále šatna, WC s bidetem, kuchyň, jídelna. Součástí 1. NP je i standartní bezbariérový dvoupokojový byt s koupelnou, WC a kuchyňkou. Z vstupní galeriové haly je vstup do bazénové haly s vnitřním bazénem s protiproudem. Bazén je dlouhý 11 m a široký na dvě plavecké dráhy a lze jej otevřít do zahrady. 2. NP obsahuje chodbu s prosklenou podlahou, dva velké pokoje, každý cca 40 m2, oba mají koupelnu a WC, dále pokoj s velkou šatnou a velkou koupelnou, sprchovým koutem s masážními tryskami, bidetem a WC, dále je v tomto podlaží pokoj pro knihovnu nebo pracovnu a obývací pokoj s krbem. Z tohoto patra vede do suterénu shoz na prádlo.
Ve 3. NP je velký ateliér cca 100 m2 s kuchyňkou, koupelnou a WC a malým skladem.
Nad ateliérem je horní terasa, na kterou vede unikátní nerezové schodiště. Z každého patra domu je pohodlný východ buďto na zahradu nebo na rozlehlé terasy. Téměř všechny dveře jsou navrženy na celou výšku místnosti. Stejná filozofie je zvolena u oken, která dosahují nadstandardních rozměrů. Všechny střechy domu tvoří terasy. Celý dům je velmi výjimečný a byl od základů navrhován jako kombinace veřejného a soukromého prostoru. Terén kolem domu tvoří mírný svah a je připraven k vyrovnání díky vnější opěrné zdi z pohledového betonu.
Stavba je provedena jako kombinace železobetonových konstrukcí a vyzdívek z izolačních pálených bloků Wienerberger Porotherm. Fasáda domu je izolována polystyrenem a je použita technologie firmy STO.
Veškerá střešní izolace je provedena pryžovým systémem firmy Firestone.
Vytápění domu je navrženo tepelným čerpadlem čerpajícím energii ze 4 podzemních vrtů, každým o hloubce 100 m. Toto vytápění je dostatečně dimenzováno pro celý dům včetně bazénu. V celém domě je použito podlahové vytápění firmy Rehau.
Všechna okna včetně vchodových posuvných dveří jsou celohliníková od německé firmy Schuco s povrchovou úpravou kartáčovaným eloxem. Většinou jsou řešena jako posuvná. Skla s vysokými izolačními parametry byla dodána firmou AGC.
V domě je rozvedena elektroinstalace Moeller (tzv. chytrý dům).
Pro vnitřní rozvody odpadů byly použity trubky ze speciálního materiálu tlumícího zvuk a obaleny pěnou.
Celková výměra dle LV je 2.514 m2.

Údaje o popisu stavu předmětu dražby a o právech a závazcích na předmětu dražby váznoucích jsou uvedeny pouze podle dostupných informací a navrhovatel ani dražebník za nesprávnost takových údajů nenesou odpovědnost.

Předmět dražby se draží jak stojí a leží.

Obvyklá cena dle posudku 34 138 630 Kč
Nejnižší podání 18 000 000 Kč
Min. příhoz 100 000 Kč
Dražební jistota 2 000 000 Kč
Zahájení dražby 14.7.2017 10:00, ukončení dražby nejdříve za 15 minut, tj. 10:15
Místo dražby Sídlo dražebníka a to na adrese J. A. Bati 5520, 22. budova areál Svit, Zlín 760 01
Zápis účastníků Zápis účastníků dražby se koná v místě konání dražby dne 14. července 2017 v době od 9.30 hod. do zahájení dražby.
Prohlídky

dne 10.července 2017 (pondělí) v 10.00 hod.

dne 11.července 2017 (úterý) v 10.00 hod.

Místo prohlídky se stanovuje před předmětem dražby, tj. parcelou st.p.č. 8659, k.ú. Zlín, obec Zlín.
Doporučujeme zájemcům o prohlídku předmětu dražby, aby svoji účast potvrdili na tel.: 602 787 434, kde současně získají informace o organizaci a průběhu prohlídky dražených nemovitostí.

Předmět dražby

Předmětem dražby je soubor nemovitého majetku sestávající z:
- parcely st.p.č. 8659 – zastavěná plocha a nádvoří, jejíž součástí je rozestavěná budova,
- parcely st.p.č. 1980 – zastavěná plocha a nádvoří,
- parcely st.p.č. 1982/1 – zastavěná plocha a nádvoří,
- parcely p.č. 3723/26 – ostatní plocha,
- parcely p.č. 3725/1 – ostatní plocha,
vše zapsáno na LV č. 7447, pro katastrální území Zlín, obec Zlín, u Katastrálního úřadu pro Zlínský kraj, katastrální pracoviště Zlín.

Podrobnosti

Chci více informací o dražbě: RD Zlín, DD349

Nemovitost:
Jméno: povinná položka
Telefon: povinná položka
E-mail: povinná položka
Dotaz:

VYDRAŽENO
Číslo dražby: DD349

Copyright 2012-2014 IMMO Reality Zlín, Tvorba www stránek a Pizza Zlín