Dražby online zde

RD Nasavrky

Předmětem dražby je rodinný dům č.p. 11, v obci Nasavrky. Rodinný dům je volně stojící, o jednom nadzemním podlaží, není podsklepen a nemá zřízené obytné podkroví. Stavba má základy betonové prokládané kamenem, svislé konstrukce jsou pravděpodobně z cihelného zdiva tl. do 45cm, stropy jsou pravděpodobně dřevěné trámové s podbitím a omítkou. Střecha je částečně sedlová a částečně plochá, krytina z pálených střešních tašek a z asfaltových pásů. Fasáda je ze stříkaného břízolitu, klempířské prvky z pozinkovaného plechu. Podlahy jsou z betonové dlažby, vnitřní omítky vápencocementové štukové, keramické obklady jsou pouze kolem kuchyňské linky. V koupelně je sprchový kout, na WC záchod kombi. Okna a dveře dřevěné, ústřední topení s kotlem na tuhá paliva, rozvod studené a teplé vody, ohřev teplé vody el. bojlerem, elektroinstalace 230/400V. Dispozice rodinného domu je 2+1. Celková výměra pozemků dle LV je 574m².
V NP (přízemí) se nachází vstupní chodba, WC, kuchyň, spíž, 2 pokoje, chodba, koupelna a sklad. V podstřešním prostoru je půda.
Rodinný dům se nachází v centru obce Nasavrky. Napojení na inženýrské sítě: v místě je možnost napojení na elektrické rozvody NN a veřejný vodovod. Není možné napojení na veřejnou kanalizaci a plynovod. Dům byl postaven asi před 80 lety. V průběhu užívání byly prováděny pouze menší rekonstrukce a modernizace.

Obvyklá cena dle posudku 400 000 Kč
Nejnižší podání 240 000 Kč
Min. příhoz 10 000 Kč
Dražební jistota 40 000 Kč
Zahájení dražby 3.10.2018 10:00h, ukončení dražby nejdříve za 15 minut, tj. 10:15h
Místo dražby www.immodrazby.cz
Předmět dražby

Předmětem dražby je soubor nemovitého majetku sestávající z:
- parcela st. p.č. 20 – zastavěná plocha a nádvoří, jejíž součástí je stavba č.p. 11, rod. dům, v obci Nasavrky,
- parcela p.č. 11/6 – zahrada,
- parcela p.č. 16 – zahrada,
vše zapsáno na LV č. 5, katastrální území Nasavrky u Chocně, obec Nasavrky, u Katastrálního úřadu pro Pardubický kraj, katastrální pracoviště Ústí nad Orlicí.

Podrobnosti

Chci více informací o dražbě: RD Nasavrky, ODD343

Nemovitost:
Jméno: povinná položka
Telefon: povinná položka
E-mail: povinná položka
Dotaz:

VYDRAŽENO
Číslo dražby: ODD343

Copyright 2012-2014 IMMO Reality Zlín, Tvorba www stránek a Pizza Zlín