Dražby online zde

RD Horní Benešov

Předmětem dražby je zčásti podsklepený dům se dvěma nadzemními podlažími (2.NP je podkrovní) a sedlovou střechou a střešními vikýři, s úplným vybaveným obytným podkrovím. Půdorys zastavěné plochy je nepravidelný. Hlavní vchod do domu je v úrovni 1.NP na severní straně domu. Všechna podlaží jsou propojena vnitřním schodištěm. Celková výměra pozemků dle LV je 566 m2.

Konstrukce a vybavení:
Původní základové pasy. Svislé nosné konstrukce zděné převážně z pálených cihel. Krov dřevěný se střešní krytinou z živičných šindelů. Klempířské konstrukce plechové pozinkované. Vnitřní schodiště do podkroví dřevěné. Stropy dřevěné s rovným podhledem. Fasáda s břízolitovými omítkami, bez venkovních obkladů, bez dodatečného zateplení. Vnitřní omítky hladké. Podlahové krytiny – betonový potěr, keramická dlažba, plovoucí podlahy. Dveře dřevěné náplňové do dřevěných zárubní. Okna dřevěná, z poloviny izolační, střešní okno. Bleskosvod se nevyskytuje.


Dům je napojen na dálkový vodovod, kanalizaci, plynovod a elektrickou síť. Ve sklepě je studna, která je však nefunkční a nepoužívá se. U domu je žumpa, ale dům je nyní napojen na dálkovou kanalizaci. Vnitřní rozvody studené a teplé vody, kanalizace, plynu a světelné a třífázové elektroinstalace. Ústřední topení z kotle na plyn nebo z kotle na tuhá paliva. Ohřev vody elektrickým bojlerem nebo kotlem na tuhá paliva. Vybavení kuchyně – kuchyňská linka, elektrický vařič, digestoř, bez sporáku. Vybavení soc. zařízení – vana, sprchový kout, umyvadlo, WC. Vnitřní krb (v předsíni).

Dispoziční řešení:
1.PP: schodiště, chodba, sklep (s klenbovým stropem)
1.NP: předsíň, chodba, schodiště, WC, koupelna, 2 kotelny, kuchyň, 2 pokoje
2.NP: schodiště, 2 pokoje (z toho jeden průchozí)

Historie a stav:
Dům pochází asi z roku 1930. Je v zachovalém stavebně technickém stavu, po částečné
modernizaci

Obvyklá cena dle posudku 960 000 Kč
Nejnižší podání 580 000 Kč
Min. příhoz 10 000 Kč
Dražební jistota 110 000 Kč
Zahájení dražby 23.4.2015 10:30 , ukončení dražby nejdříve za 15 minut, tj. v 10:45 hod.
Místo dražby www.immodrazby.cz
Prohlídky

18.dubna 2015 (sobotu) v 17.00 hod.
20.dubna 2015 (pondělí) ve 14.00 hod.


Místo prohlídky se stanovuje před předmětem dražby, tj. k.ú. Horní Benešov, obec Horní Benešov, část obce Horní Benešov, rod. dům č.p. 345.
Žádáme zájemce o prohlídku předmětu dražby, aby svoji účast potvrdili na tel.: 602 77 96 55 – pan Michalčík a nebo 602 787 434, kde současně získají informace o organizaci a průběhu prohlídky dražených nemovitostí.

Vydraženou cenu uhradit do viz. Dražební vyhláška
Předmět dražby

Předmětem dražby je soubor nemovitého majetku sestávající z:
- parcela č. 693 – zastavěná plocha a nádvoří, jejíž součástí je stavba č.p. 345 rod. dům v části obce Horní Benešov
- parcela č. 694 – zahrada
- parcela č. 695 – zastavěná plocha a nádvoří, jejíž součástí je stavba bez čp/če – zem. stav.
- parcela č. 699 – zahrada
vše zapsáno na LV č. 238, pro katastrální území Horní Benešov, obec Horní Benešov, část obce Horní Benešov, u Katastrálního úřadu pro Moravskoslezský kraj, katastrální pracoviště Bruntál.

Podrobnosti

Chci více informací o dražbě: RD Horní Benešov, DD288

Nemovitost:
Jméno: povinná položka
Telefon: povinná položka
E-mail: povinná položka
Dotaz:

VYDRAŽENO
Číslo dražby: DD288

Copyright 2012-2014 IMMO Reality Zlín, Tvorba www stránek a Pizza Zlín